Nafukovací čluny, lodě, kanoe, kajaky a rafty GUMOTEX

BAZAR KANOE - NAFUKOVACÍ KANOE BAZAR

Vyprodáváme nafukovací kánoe z Půjčovny Dyje, starší čluny a lodě od našich zákazníků a vystavené nebo testovací modely lodí. Čluny z půjčovny jsou používané 1 - 3 sezóny a poskytujeme na ně záruku 12 až 18 měsíců. Bazarové čluny jsou ve velmi dobrém stavu, včetně originálního příslušenství, bez nálepek a reklamních nápisů. Čluny posíláme na dobírku (poštovné 200 Kč) nebo si je můžete vyzvednout osobně v Břeclavi (po dohodě). Objednávku můžete provést telefonicky +420 608 238 548 nebo emailem na: info(Z)nafukovacicluny.cz. Ceny jsou včetně DPH.

VÝPRODEJ | KAJAKY BAZAR | NAFUKOVACÍ KANOE BAZAR | RAFTY BAZAR

BAZAR NAFUKOVACÍ KANOE GUMOTEX, ČLUNY SE ZÁRUKOU

Kánoe Pálava 400 Gumotex bazarová

Vyprodáváme Kanoe Palava z naší půjčovny, používané 1-3 sezóny. Lodě většinou jezdí po řece Dyji, bez jezů a peřeji a jsou ve výborném stavu. Kanoe prodáváme včetně veškeré standardní výbavy dodávané výrobcem (pokud není uvedeno jinak). Na čluny poskytujeme záruku 12 až 24 měsíců. Aktuální nabídka kanoe Pálava GUMOTEX

kanoe Palava Gumotex bazar

Kánoe Baraka Gumotex bazar zelená, předváděcí, záruka 24 měsíců, cena 24 500 Kč

Kanoe Baraka je ve výborném stavu, téměř jako nová. Člun prodáváme včetně standardní výbavy, transportního vaku 100L, kolenních popruhů, uživatelské příručky se záručním listem, lepící sady a redukce.

kanoe Baraka bazar

VÝHODNÉ SETY GUMOTEX S PŘÍSLUŠENSTVÍM


Kánoe Baraka Gumotex set s pumpou, záruka 36 měsíců

Baraka set s pumpu obshauje kvalitní odolnou pumpu BRAVO GM 4 ALU s manometrem pro kontrolu tlaku v komorách.

kanoe Baraka bazar

Kánoe Baraka Gumotex set - v ceně pumpa a pádla, záruka 36 měsíců

Gumotex BARAKA set s kvalitní výbavou na vodu obsahuje ruční pumpu BRAVO GM 4 ALU, 2x pádlo Panda TREK, vodotěsný transportní vak 135 L a lepicí soupravu. 

kanoe Baraka Gumotex set

Kánoe Baraka Gumotex set - v ceně pumpa, pádla, vesty

Gumotex BARAKA s kompletní výbavou na vodu obsahuje kvalitní ruční pumpu BRAVO GM 4 ALU, 2x pádlo Panda TREK, 2x vestu s kapsou, vodotěsný transportní vak 135L, obal na mobil a lepicí soupravu

kánoe Baraka Gumotex set v ceně pumpa, pádla, vesty

Kánoe Baraka GUMOTEX set Travel s pumpou a dvoudílnými pádly

KANOE BARAKA GUMOTEX set s kvalitní výbavou na vodu obsahuje ruční pumpu BRAVO GM 4 ALU s manometrem, 2x dvoudílné pádlo TNP 505.2, vodotěsný transportní vak 135 L, vodotěsný obal na mobil a sadu na opravy.  Tento set Baraka je vhodný pro vodáky, kteří budou často cestovat s lodí na zádech, vlakem nebo menším autem.

kanoe Baraka set s dvoudílným pádlem

Kánoe Scout Economy GUMOTEX, výprodej model 2021

Gumotex SCOUT Economy je nafukovací kanoe klasických tvarů, avšak zcela novodobé konstrukce. Velká rodinná kánoe. Scout uveze dva dospělé a dvě děti. Hlavními přednostmi jsou komfortní výbava, obrovský vnitřní prostor, vysoká nosnost, vyvážené jízdní vlastnosti a výborná rychlost jak na klidné, tak na divoké vodě (do WW III). 

kanoe Scout Economy výprodej


©2002-2022 Nafukovací Čluny.cz