Nafukovací čluny, lodě, kanoe, kajaky a rafty GUMOTEX

10 důvodů - Proč nakupovat čluny u nás?

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY - snažíme se prodávat čluny za nejlepší ceny na trhu, ale pokud objevíte jinde na internetu výhodnější nabídku, tak nás o tom prosím informujte. Pokud do 14 dnů od koupi poukážete na prokazatelně výhodnější nabídku od konkurence, zavazujeme se tento rozdíl v ceně dorovnat.

Obchodní podmínky

Objednávky

Všechny objednávky podané prostřednictvím tohoto obchodu jsou závazné. O přijetí objednávky jste automaticky informován elektronickou poštou. Při objednávce příslušenství se člunem uveďte do formuláře počet kusů, název výrobku, a další paramatry (délka, barva). Pokud neuvedete například délku pádla, zašleme vám průměrnou velikost. Když si nevíte rady s výběrem , kontaktujte nás. Rádi Vám poradíme. Pokud potřebujete zboží doručit dříve než je maximální dodací lhůta (10 dnů), uveďte v objednávce požadované datum doručení. Pokud provedete storno objednávky do 24 hodin, považujeme objednávku za zrušenou. Storno můžete poslat e-mailem, případně provést telefonicky. Při zrušení objednávky je nutné uvést Vaše jméno, e-mail a popis objednaného zboží.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Dodací podmínky a způsob doručení

Zboží je dodáno zákazníkovi dopravcem (PPL, DPD), který vás bude před doručením kontaktovat a domluvíte se na času doručení, případně poštou a to formou Obchodního balíku České pošty. Pokud Vás poštovní kurýr nezastihne na uvedené adrese, bude zboží uloženo k vyzvednutí na poště. Na poště jsou pak zásilky uloženy pouze 7 dní! Pokud preferujete jednu z možností dopravy (PPL, DPD, Česká pošta), uveďte tento požadavek v objednávce. Jinak vybereme ten způsob dopravy, který je pro nás v daném případě nejvýhodnější.

Poštovné je účtováno při objednávce do 3000,- Kč ve výši 150,- Kč (dobírka) nebo 89, - Kč (zálohová faktura). Nad 3000,- Kč je poštovné ZDARMA pro všechny nafukovací čluny a příslušenství. Zasilky jsou doručeny následující pracovní den od odeslání. O odeslání je zákazník informován e-mailem. Zásilky jsou pojištěny v hodnotě zboží. Balné je ZDARMA u všech zásilek.

Lhůta dodání zboží je maximálně 10 dnů (většinou do 5 dnů). Po dohodě se zákazníkem i dříve (do 2 dnů). V případě, že dodávka zboží si vyžádá delší období, je zákazník o termínu dodání informován telefonicky nebo e-mailem. V případě zvláštních přání zákazníka je lhůta dodání závislá na výrobci.

Slovenská republika

Zboží dodáváme i na Slovensko. Zásilky je možno poslat na dobírku prostřednictvím Slovenské pošty, službou obchodní balík (EMS). Celková cena v EURO je přepočítána dle aktuálního kurzu ČSOB devizy nákup. Maximální dodací lhůta je 10 dnů, ale v případě přání zákazníka jsme schopni člun dodat i do 2 dnů. Na dobírku zasíláme ZDARMA čluny GUMOTEX a příslušenství. Při platbě převodem je po uskutečnění objednávky a připravení zboží k expedování zákazníkovi zaslána zálohová faktura. Po zaplacení fakturované částky na náš slovenský účet (Banka FIO) bude zboží odesláno a zakazník bude informován emailem. Doprava na Slovensko je ZDARMA u objednávek v celkové ceně nad 400 EURO. Do 400 EURO účtujeme poštovné 15 EURO.

Způsob placení

1. dobírka - objednané zboží Vám zašleme poštou nebo kurýrem a při převzetí toto zboží uhradíte v hotovosti. Za příplatek je možné dobírku zaplatit platební kartou (tento požadavek je nutné uvést v objednávce).

2. v hotovosti - platí při osobním odběru v sídle firmy.

3. zálohová faktura (platba předem) - nejdříve Vám bude zaslána zálohová faktura a po připsání celé částky na náš účet, bude zboží odesláno nebo je možné si ho vyzvednout.

Reklamační řád

Přestože máme výrazně nižší ceny než naše konkurence, zachováváme našim zákazníkům všechna jejich práva. Proto se naše záruční podmínky plně řídí příslušnými ustanoveními. V případě, že zboží, které jste od nás obdrželi, je vadné, nefunkční či poškozené, oznamte zjištěné vady co nejdříve prodávajícímu e-mailem na adresu info(zavináč)nafukovaci-clun.cz. Případně telefonicky nebo písemně.

1. Vadné nebo poškozené zboží bude vyměněno po vzájemné dohodě a po zaslání reklamovaného zboží na naši adresu na náklady odesilatele.

2. Zboží musí být dodáno kompletní tak, jak bylo převzato od prodávajícího.

3. Ke zboží musí být přiloženy veškeré listiny, které nakupující se zbožím obdržel, tedy například paragon, záruční list a jiné.

4. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

5. Zboží je z hygienických důvodů k reklamaci přijato pouze řádně vyčištěné.

Na zboží poskytujeme záruční dobu 24 měsíců. Pokud výrobce poskytuje záruku delší, je uvedena u zboží v katalogu.

Adresa pro reklamace: Naukovací čluny.cz, Martin Děd, U Cukrovaru 3351/2a, 690 02 Břeclav. Tel.: 608 238 548

Vrácení zboží

Ze zákona je možné zboží nepoškozené, nepoužíté a v původním obalu do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Po zpětném obdržení zboží vám vrátíme peníze v plné výši jeho ceny.

 

©2002-2013 Nafukovací Čluny.cz