Nafukovací čluny, lodě, kanoe, kajaky a rafty GUMOTEX

BAZAR KAJAKŮ - NAFUKOVACÍ KAJAKY GUMOTEX BAZAR

Vyprodáváme nafukovací čluny Gumotex z Půjčovny Dyje, starší čluny od našich zákazníků a vystavené nebo testovací modely lodí. Čluny z půjčovny jsou používané 3 - 18 měsíců a poskytujeme na ně záruku 12 až 24 měsíců. Bazarové čluny Gumotex jsou ve velmi dobrém stavu, včetně originálního příslušenství, bez nálepek a reklamních nápisů. Čluny posíláme zdarma dpravcem nebo si je můžete vyzvednout osobně v Břeclavi (po dohodě). Objednávku můžete provést v eshopu: Nafukovcí čluny bazar Gumotex nebo telefonicky +420 608 238 548. Ceny jsou včetně DPH.

VÝPRODEJ | KAJAKY BAZAR | NAFUKOVACÍ KANOE BAZAR | RAFTY BAZAR

BAZAR NAFUKOVACÍCH KAJAKŮ GUMOTEX, ČLUNY SE ZÁRUKOU


Kajak Thaya GUMOTEX výborný stav, záruka 24 měsíců, cena 27 990 Kč

Kajak Thaya je ve výborném stavu, bez záplat a škrábanců. Kajak byl jednou použitý na konci sezóny. Člun prodáváme včetně veškeré standardní výbavy, směrové ploutve, vodotěsného transportního vaku 100l a uživatelské příručky se záručním listem, lepící sady a houbičky.

kajak Thaya bazar

Kajak Thaya GUMOTEX bazar, záruka 18 měsíců, cena 22 990 Kč

Kajak Thaya používaný 2 sezóny. Drobné oděrky. Záruka 18 měsíců. Člun prodáváme včetně veškeré standardní výbavy, směrové ploutve, vodotěsného transportního vaku 100l a uživatelské příručky se záručním listem, lepící sady a houbičky. N1011A918

kajak Thaya bazar


KAJAK TWIST 2/1 GUMOTEX bazar, záruka 18 měsíců, cena 13 373 Kč

KAJAK TWIST GUMOTEX zelený z Půjčovny Dyje, pěkný stav, drobné oděrky. Twist je otevřený sit-on-top kajak vhodný pro rekreaci a volný čas trávený u vody. Kajak Twist 2/1 lze upravit na jednomístnou verzi. Záruka 18 měsíců. 

kajak Twist Gumtex bazar

KAJAKY GUMOTEX sety - výhodné sety s výbavou v ceně

Nafukovací kajaky v setu s vybavením. Sety jsou cenově výhodné a obsahují kvalitní vybavení: pumpu, pádla, vesty, vodotěsné vaky. Vytvořte si zákaznický účet a získejte výhodný set s extra slevou!


kajak Gumotex SeaWave set

©2002-2022 Nafukovací Čluny.cz