Nafukovací čluny, lodě, kanoe, kajaky a rafty GUMOTEX

KANOE PÁLAVA GUMOTEX BAZAR

Vyprodáváme nafukovací čluny Gumotex z Půjčovny Dyje, starší čluny od našich zákazníků a vystavené nebo testovací modely lodí. Čluny z půjčovny jsou používané 3 - 18 měsíců a poskytujeme na ně záruku 12 až 24 měsíců. Bazarové čluny Gumotex jsou ve velmi dobrém stavu, včetně originálního příslušenství, bez nálepek a reklamních nápisů. Čluny posíláme zdarma dpravcem nebo si je můžete vyzvednout osobně v Břeclavi (po dohodě). Objednávku můžete provést v eshopu: Nafukovcí čluny bazar Gumotex nebo telefonicky +420 608 238 548. Ceny jsou včetně DPH.

VÝPRODEJ | KAJAKY BAZAR | NAFUKOVACÍ KANOE BAZAR | RAFTY BAZAR

BAZAR NAFUKOVACÍ KANOE PÁLAVA GUMOTEX, ČLUNY SE ZÁRUKOU

Použité Pálavy Economy z Půjčovny Dyje. Lodě jsou ve výborném stavu, používané na řece Dyji bez jezů a kamenů v korytě. Můžeme vám též nabídnout novou Pálavu se slevou nebo výhodný set:


Kánoe Palava Gumotex bazar, výbrorný stav, záruka 18 měsíců, cena 14 500 Kč 27 310 Kč

Nová Pálava 400 používaná 2 sezóny. Bez záplat a velkých škrábanců. Nafukovací kánoe PALAVA zaujme svým sportovním vzhledem a výbornými jízdními vlastnostmi. Kánoe je vhodná jak na turistické sjezdy řek do obtížnosti WW3, tak na pohodlnou jízdu po klidné hladině přehrad a jezer. Nejoblíbenější turistická nafukovací kánoe v ČR.

kanoe Palava Gumotex

 


Kánoe Palava 400 set s pumpou, záruka 36 měsíců, cena 27 810 Kč

Kanoe Pálava Gumotex výhodný set. V ceně kvalitní pumpa s manometrem a vodotěsný transportní vak 100L, klíč na ventily, sada na opravy, vodotěsný obal na mobil.

kanoe Palava Gumotex set s pumpou

Kánoe Palava Gumotex set - v ceně pumpa a pádla, záruka 36 měsíců, cena 28 610 Kč

Kanoe Pálava 400 výhodný set. V ceně kvalitní pumpa s manometrem, 2 pádla, vodotěsný transportní vak 100L, klíč na ventily, sada na opravy, vodotěsný vak 15L.

kanoe Palava Gumotex set pumpa pádla

Kánoe Palava Gumotex set, v ceně pumpa, pádla, vesty, záruka 36 měsíců, cena 30 685 Kč

KANOE PÁLAVA GUMOTEX kompletní set - Kanoe Pálava 400 kompletní set. V ceně pumpa, vesty, pádla, vodotěsný vak 15L a vodotěsný transportní vak 100L.

kanoe Palava Gumotexset pumpa, pádla, vesty

 ©2002-2022 Nafukovací Čluny.cz