Nafukovací čluny, lodě, kanoe, kajaky a rafty GUMOTEX

KANOE PÁLAVA GUMOTEX BAZAR

Vyprodáváme nafukovací kánoe z Půjčovny Dyje, starší čluny a lodě od našich zákazníků a vystavené nebo testovací modely lodí. Čluny z půjčovny jsou používané 3 - 6 měsíců a poskytujeme na ně záruku 12 až 18 měsíců. Bazarové čluny jsou ve velmi dobrém stavu, včetně originálního příslušenství, bez nálepek a reklamních nápisů. Čluny posíláme na dobírku (poštovné 200 Kč) nebo si je můžete vyzvednout osobně v Břeclavi (po dohodě). Objednávku můžete provést telefonicky +420 608 238 548 nebo emailem na: info@nafukovaci-clun.cz. Ceny jsou včetně DPH.

VÝPRODEJ | KAJAKY BAZAR | NAFUKOVACÍ KANOE BAZAR | RAFTY BAZAR

BAZAR NAFUKOVACÍ KANOE PÁLAVA GUMOTEX, ČLUNY SE ZÁRUKOU

Použité Pálavy jsou momentálně vyprodané. Můžeme Vám nabídnout novou Pálavu se slevou nebo výhodný set. Pro více informací nás kontaktujte.


Kánoe Palava Gumotex , nová, rozbalená, záruka 24 měsíců, cena 24 570 Kč 27 310 Kč

Nová Pálava 400, nová rozbaléná loď, nafouknutá, ale nepoužitá na vodě. Nafukovací kánoe PALAVA zaujme svým sportovním vzhledem a výbornými jízdními vlastnostmi. Díky prodlouženému trupu nabízí velký prostor pro umístění bagáže a variabilitu instalace sedaček, které svou šířkou a vodorovným uchycením poskytují komfortní sezení. Při plavbě v peřejích je možné zakleknout a použít stehenní popruhy. Kánoe je vhodná jak na turistické sjezdy řek do obtížnosti WW3, tak na pohodlnou jízdu po klidné hladině přehrad a jezer. Nejoblíbenější turistická nafukovací kánoe v ČR.

kanoe Palava Gumotex

 


Kánoe Palava 400 set s pumpou, záruka 36 měsíců, cena 27 810 Kč

Kanoe Pálava Gumotex výhodný set. V ceně kvalitní pumpa s manometrem a vodotěsný transportní vak 100L, klíč na ventily, sada na opravy, vodotěsný obal na mobil.

kanoe Palava Gumotex set s pumpou

Kánoe Palava Gumotex set - v ceně pumpa a pádla, záruka 36 měsíců, cena 28 610 Kč

Kanoe Pálava 400 výhodný set. V ceně kvalitní pumpa s manometrem, 2 pádla, vodotěsný transportní vak 100L, klíč na ventily, sada na opravy, vodotěsný obal na mobil.

kanoe Palava Gumotex set pumpa pádla

Kánoe Palava Gumotex set, v ceně pumpa, pádla, vesty, záruka 36 měsíců, cena 30 685 Kč

KANOE PÁLAVA GUMOTEX kompletní set - Kanoe Pálava 400 kompletní set. V ceně pumpa, vesty, pádla, obal na mobil a vodotěsný transportní vak.

kanoe Palava Gumotexset pumpa, pádla, vesty

 ©2002-2020 Nafukovací Čluny.cz